Джош зізнався, що очікував на якісь сюрпризи, оскільки в мережі повно історій про людей, які знаходять секретні кімнати, таємні колодязі та вікна, де, на перший погляд, їх не повинно бути.

Дивіться також Все заради фото: німецький турист зламав статую Нептуна у Флоренції

Коли вони переїхали, то знайшли у підвалі 170-річної будівлі несподіване відкриття.

Ми щойно переїхали в будинок, побудований у середині 1800-х років. Я побачив ці контейнери в моторошному підвалі, коли ми вперше прийшли подивитися будинок. І я поняття не мав, для чого вони потрібні,
– розповів він журналістам.

Великі бетонні контейнери лякали багато в чому тому, що було незрозуміло їхнє призначення. Але власник житла не надто переймався, йому, скоріше, було цікаво. Але все ж, з його слів, знахідка розбурхала уяву.

Вирішивши, що в інтернеті знайдуться й "інші люди зі старими будинками", він опублікував пост у Reddit, в якому поділитися кількома фотографіями виявлених контейнерів у надії дізнатися, яким же було їхнє призначення.

Що про це подумали користувачі мережі

Один із коментаторів стверджував, що контейнери були варіантом крокодилячих ровів, хтось припустив, що в них розводили вугрів. Один із користувачів пожартував щодо "басейну для привидів".

Це, безумовно, частина масового поховання,
– зазначив ще один користувач Reddit.

Інший погодився і написав, що бачив подібне в багатьох фільмах жахів. Зрештою знайшовся користувач, який усе прояснив. Виявилося, що це резервуар для зберігання води. У минулому таким чином збирали та зберігали воду.

Також у будинку є колодязь, який використовувався для питної води, а дощову воду, ймовірно, збирали для миття і всіх інших потреб. Власник будинку не планує знову використовувати контейнери за призначенням, інакше це призвело б до хаосу і підвищеної вологості в будинку. Він все ж вирішив зберегти їх у колишньому вигляді, як данину історії.