Спершу він почав робити це виключно заради розваги, однак потім він "підсів" на розкриття секретів.

Дивіться також Що приховує ваш характер: у мережі обговорюють вірусну оптичну ілюзію

Все почалося дівчини

Чоловік розповів, що раніше він мав дівчину, яка спочатку йому дуже подобалася. Однак що довше вони зустрічалися, то більше він помічав, що деякі деталі в її біографії не сходяться.

Вона говорила, що виросла на півночі Канади, а потім розповідала, що завжди ходила з батьком на ігри MLB, коли була зовсім маленькою. Це були такі дрібниці. Щоразу, коли я намагався заперечити їй щодо цих невідповідностей, вона дуже злилася на мене, і ми сильно сварилися,
– зазначив він.

Щоб відокремити факт від вигадки, чоловік вирішив найняти приватного детектива, але був приголомшений, дізнавшись, що майже все, що вона йому говорила, було брехнею.


Детектив допоміг викрити брехню дівчини / Фото Unsplash

Зупинитися було важко

Після цього чоловік так захопився, що найняв детектива, щоб шпигувати вже за своєю сім'єю і друзями.

"У мене є цілі досьє на всіх моїх близьких родичів і друзів. Я знаю, що порушую недоторканність приватного життя людей, але не можу зупинитися. Мій друг Джеррі зраджує свою дружину, а його дружина зраджує йому, і ніхто з них про це навіть не здогадується. Я також дізнався, що одна з моїх двоюрідних сестер майже напевно любить жінок. Я не маю наміру використовувати подібну інформацію на шкоду цим людям, але мені приносить якесь дивне задоволення бути охоронцем таємниць", – зізнався чоловік.

Багато користувачів відзначили дивність такого вчинку. Однак були й ті, хто відчував ту саму спрагу, що й автор теми.