Чоловік зайшов у магазин Campus Way Exxon у Верхньому Мальборо з наміром купити 5 квитків Cash4Life, але продавець переплутав, і натомість пробив квиток на багатоматчевий матч.

Дивіться також Чого ви могли не знати про слоти: незвичайні факти та тонкощі гри

Щасливий збіг

Гравець вирішив придбати квиток, а декілька днів по тому отримав новину про свою перемогу в множинному розіграші призу у розмірі 580 000 доларів.

Чоловік розповів, що він спеціально зупинився, щоб перевірити свою удачу, і коли він побачив результат, то не міг повірити, що це правда. Однак найфантастичніше у цій історії те, що чоловік виграв завдяки помилці продавця. Раніше працівник магазину попросив вибачення за свою помилку, пояснюючи, що це був його перший робочий день, але ця помилка виявилася дуже щасливою і вигідною для гравця.

Раніше американка фантастичним чином виграла у лотереї. Вона зізналася, що використала для перемоги номерний знак своєї автівки, який їй спочатку не сподобався. Американка вирішила перевірити, чи щасливий це номер, і купила білет у лотерею. Після розіграшу чоловік жінки перевірив комбінацію і повідомив їй, що вона виграла 50 000 доларів.