Загальна сума виграшу Деніела Реффітта зі штату Кентуккі склала 500 000 доларів у лотерею.

Дивіться також Терміново приберіть свою оселю: чоловік знайшов виграшний лотерейний білет та розбагатів

Чоловік розповів представникам Kentucky Lottery, що спочатку він збирався купити квиток Fast Play в автоматі Meijer на Г'юстон Роуд, але в останній момент передумав і купив скретч-квиток Precious Metals Titanium.

Я вже хотів натиснути на кнопку, щоб купити квиток Fast Play, але потім подумав: "Неважливо" і купив інший,
– сказав Реффітт.

Американець виявив, що став щасливим володарем призу в 500 000 доларів ще в магазині й вирішив поділитися своєю удачею з кількома працівниками. Він дав їм по 100 доларів і побажав щасливих свят.

Як щасливчик витратить свій приз

Отримавши чек на суму 357 500 доларів після сплати податків, Реффітт повідомив представникам лотереї, що планує оплатити деякі свої рахунки.

Раніше американець зі штату Меріленд купив 15 лотерейних білетів одного тиражу. Йому посміхнулася удача і чоловік виграв одразу 15 призів по 50 000 доларів. Загальна сума його виграшу склала 750 000 доларів.

У Штатах також живе чоловік, якому вдалося виграти у лотерею аж 7 разів. Він вигадав власну "формулу", яка і допомагає йому вигравати. Він розповів, що багато людей припускалися однієї великої помилки, якої він завжди уникав, – використання днів народження для вибору чисел.