Так, один чоловік, який побажав залишитися невідомим, розповів, що його батько розробив "десятирічну" тактику помсти після того, як сусіди не дозволили йому прилаштувати прибудову до свого будинку.

Дивіться також Гість, якого не кликали: на весіллі у США з'явився ведмідь і накинувся на десерти

На реалізацію помсти у чоловіка пішли роки

Сусіди відмовилися від будівництва прибудови, оскільки вважали, що вона "завадить сонячному світлу" проникати в їхній будинок. У відповідь чоловік вирішив здійснити план помсти, на реалізацію якого в нього пішли роки.

Його батько посадив низку дерев уздовж кордону, що відділяв їхню ділянку від сусідської. Через кілька років дерева стали такими ж високими, як і прибудова, яку вони хотіли побудувати.

Батько посадив ряд із дюжини або близько того туй. Через років десять вони стали вищими за наш будинок і повністю перекрили сонячне світло на ділянку нашого сусіда. Ситуація була настільки дріб'язковою, що я навіть не думаю, що вони помітили це, бо ніколи не говорили про це ні слова,
– написав чоловік.

У коментарях люди поспішили похвалити батька за його план.

  • "Повільно і неухильно перемагає помста! Чудова гра, тату".
  • "Подайте заявку на будівництво прибудови ще раз. Тепер немає розумних підстав для відмови".

Раніше ми писали про те, що американка Меггі Макго дуже вигідно придбала занедбаний будинок, який протягом 20 років був порожнім. Спершу жінка навіть не звернула увагу на замкнений сарай, що розташований на задньому подвір'ї. Там вона знайшла річ, яка може зробити її мільйонеркою.