Представникам лотереї штату Айдахо щасливчик Дж. Рефухіо Гонсалес Алмейда розповів, що купив багато квитків на Mega Millions.

Дивіться також Чоловік зірвав куш у лотереї завдяки своїй матері: що вона зробила

Він зазначив, що регулярно їздить до Малада, щоб купити лотерейні білети.

Гра в лотерею – це моє хобі. Я купив усі ігри, включаючи Mega Millions. У мене було багато квитків,
– зазначив щасливчик.

Однак тривалий час чоловік не знав, що переміг. Річ у тім, що Алмейда забув перевірити квитки. Зробив він це лише через місяць.

"У мене було 2, 8 доларів, не так багато. Потім вони відсканували цей білет і сказали мені, що я повинен віднести його до лотерейної комісії. Ось я і тут", – сказав Алмейда.


Чоловік виграв у лотерею / Фото UPI

Квиток Алмейди збігся з першими п'ятьма числами, отримавши приз у 1 мільйон доларів, який перетворився на 3 мільйони доларів, коли число Megaplier для розіграшу стало 3. Переможець зазначив, що планує інвестувати свій приз.

Додамо, що у США жінка лише за рік дізналася, що перемогла у лотереї. Сталося це абсолютно випадково – коли жінка дивилася телевізор. Джинін Пламмер повідомила представникам Нью-Йоркської лотереї, що вона купила свій квиток 26 травня 2022 року в ShopRite of Bayshore, але чомусь вона забула перевірити, чи був квиток виграшним. Вражає, але термін дії виграшного квитка майже закінчився.