У ньому були декілька пачок грошей у національній валюті Південної Кореї – вонах. У доларовому еквіваленті там було 95 000 доларів (2,5 мільйона гривень).

Це цікаво Немає часу пояснювати: азартні ігри з простими правилами

Чоловік вирішив не приховувати свою знахідку і звернувся до поліції. Тепер правоохоронці розшукують попереднього власника холодильника та людей, що його транспортували.

За законодавством Південної Кореї, якщо того, кому належали гроші, знайти не вдасться, новий власник холодильника зможе забрати їх собі, віддавши державі 22% податку. В іншому випадку гроші повернуть, але чоловікові, який їх знайшов, виплатять компенсацію у розмірі від 5% до 20%. Проте якщо поліція з'ясує, що ці гроші пов'язані зі злочинами, їх передадуть до державної скарбниці.

Чоловік знайшов 95 000 доларів, приклеєних до холодильника
Пакунок з готівкою був приклеєний до дна холодильника / Скриншот MBC News

Гроші у холодильниках

У звіті The Korea Times 2016 року описали тенденцію зберігати гроші не в банках, а в холодильниках для зберігання кімчі (гострі квашені овочі, зокрема пекінська капуста – традиційна корейська страва). Це пов'язано з рекордно низькими відсотковими ставками у банках Південної Кореї, що не можуть забезпечити гідного прибутку.

Експерти видання підрахували, що один такий холодильник середнього розміру може вмістити південнокорейських вон у еквіваленті 895 200 доларів (майже 24 мільйони гривень).

Зверніть увагу Від 16 000 доларів: чоловік купив у комісійному дешеву картину – вона виявилася значно дорожчою