Змову чоловіка розкрили ще у 2019 році. Суд зобов'язав його виплатити понад 900 000 фунтів стерлінгів, але він відмовився це зробити.

Дивіться також Будинок мрії: переможець лотереї побудував розкішний маєток з пливучими камінами

Пізніше його будинок конфіскували та продали з аукціону за величезну суму 1,2 мільйона фунтів стерлінгів. Також шахрая засудили до дев'яти років позбавлення волі у 2019 році за участь у шахрайстві з лотереєю.

Додамо, що план шахрайства був розроблений спільно зі співробітником Camelot Джайлсом Кніббсом, який працював у підрозділі компанії з виявлення шахрайства. Саме працівник лотереї виготовив фальшивий білет. Путман подав його 2009 року за кілька днів до закінчення шестимісячного терміну, відведеного на отримання джекпоту.

Шахрая спіймали, коли Кніббс наклав на себе руки у 2015 році після зізнання родичам. Поліція виявила записки з докладним описом шахрайства. Тоді поліція і розпочала розслідування, але заходів було вжито тільки після того, як у 2017 році компанія Camelot виявила білет.

Раніше у Канаді батько та його донька викрали лотерейний білет на 12,5 мільйона доларів з магазину їхнього родича в Берлінгтоні. Ця подія призвела до змін у правилах проведення лотерей.