Сильні дощі розмили пустелю й заблокували рух авто на території фестивалю і поблизу. При цьому, затопило й намети учасників, людей просять економити запаси їжі, води та пальне.

Раніше Їх лише до 2% у світі: тисячі рудоволосих людей зібралися у Нідерландах

"Бувають і гірші умови"

Через негоду відвідувачі Burning Man зіштовхуються й з низкою інших проблем. На території фестивалю мобільний зв'язок працює з перебоями, переносні туалети не працюють. Та попри всі негаразди й скасування заходів, учасники не сумують.

Вечірка все ще триває. Бувають умови і гірші. Всі допомагають один одному, у цьому вся суть Burning Man,
– наголосив Шервін Натан.

Скільки людей наразі перебуває у пустелі Блек Рок – наразі невідомо. Втім, за інформацією ЗМІ, зазвичай туди з'їжджаються на фестиваль до 70 тисяч людей.


Відвідувачі фестивалю опинилися у пастці / Фото Trevor Hughes, USA Today Network​

Є люди, які покидають місце фестивалю пішки, але для цього їм доводиться йти кілька кілометрів до найближчого місця, де може проїхати хоч якийсь транспорт.

Що відбувається на території популярного фестивалю: дивіться відео

У соцмережах люди, які застрягли у пустелі, діляться кадрами свого побуту. На фотографіях видно, що фактично усе зараз там – у болоті.

Дощі поки не припиняються

Місцева влада вже звернулася до відвідувачів Burning Man з досить песимістичним прогнозом. "Упродовж наступних кількох днів буде ще більше дощів. Прогнозуємо, що умови не покращаться настільки, аби транспорт зміг заїхати на територію", – мовиться у попередженні.