Село офіційно стало рекордсменом за цим показником у всій Британії.

Дивіться також Найзатишніші вулички Києва: де безкоштовно погуляти у столиці

Що відомо про загадкове село

Плаклі розташоване у графстві Кент та відоме своєю великою паранормальною активністю. Інциденти з привидами у селі часто стають об'єктом обговорень та досліджень.

Плаклі славиться численними історіями про привидів, які ходять по селу. Однією з таких історій є свідчення про "танцююче" світло та стукіт у церкві Святого Миколая, де розташована каплиця Дерінг та багато місцевих поховань.

Який вигляд має найжахливіше місце у Британії: дивіться відео

Ще одну легенду пов'язують з маєтком Грейстоунів, де мешкає привид ченця у коричневій мантії. Легенда свідчить, що він помер через розбите серце після трагічної смерті своєї коханої.

У селі також можна зустріти привида розбійника, якого вбили біля старого дуба. Свідки стверджують, що привид знову і знову переживає свою смерть – його тіло падає під деревом, а груди пронизує великий меч.

Серед інших моторошних місць в селі варто виділити "Кричущий ліс", де раптові крики і стукіт викликають жах навіть серед птахів.

Раніше ми писали, що аналітики визначили, де розташоване найнебезпечніше місце у випадку зомбі-апокаліпсис. У Британії таким місцем виявилося місто Лідс. Саме воно стане першим британським містом, яке захоплять зомбі.