Блогерка, справжнє ім'я якої – Хелен Рут Елам ван Вінкл, народилася у 1928 році. Вона наголошує, що ніколи не відчувала себе старою і жартує, що все своє життя була "такою зухвалою".

Цікаво Японець витратив тисячі доларів, щоб "стати собакою": відео першої появи на вулиці

Як Вінкл стала зіркою мережі

Свій перший допис в інстаграмі Вінкл опублікувала 10 квітня 2014 року. За майже 10 років на неї підписалось понад 3 мільйонів людей. Серед них – знамениті співачки Майлі Сайрус та Ріанна. Американка стала активною у соцмережах завдяки своїй правнучці Кеннеді.

Дівчина, які на той було майже 18, показала у своїх сторіс, як прабабуся засмагає у коротких шортах та яскравій футболці. Підписники Кеннеді були у захваті, тож дівчина запропонувала бабусі створити власний акаунт.

Відтоді 95-річна американка ділиться екстравагантними і яскравими кадрами й пояснює у соцмережі, що вік – це всього лише цифри.

Мені не подобається одяг "для бабусь". Ніколи його не носила. І ніколи не відчувала себе старою. Думаю, у будь-якому віці можна одягатися так, як захочеш,
– вважає Вінкл.

Блогерка пояснила, що одяг для фотосесій та публікацій вона підбирає разом із правнучкою. "Ми чудово веселимось", – поділилася Бадді і підкреслила, що вони із Кеннеді – дуже близькі.


Вінкл зі своєю правнучкою Кеннеді у 2020 році / Фото з інстаграму

Бадді слухає Бібера і співпрацює з модними брендами

  • Блогерка стала настільки популярною, що співпрацює з відомими брендами. Її, зокрема, запрошували зніматися для рекламних кампаній спідньої білизни.
  • Крім цього, жінка є обличчям рекламної кампанії бренду Missguided (вбрання для вечірок) та Grit Creative Group.
  • Раніше Вінкл знялася й у кліпі Фергі на пісню Life Goes On, а також позувала з Майлі Сайрус на червоній доріжці перед врученням премії MTV Video Music.

95-річна американка надихає своїх підписників: фото з інстаграм-сторінки Вінкл

У своєму інстаграмі Вінкл показала також кілька своїх архівних фото. На одному з них – їй 40 років, а поруч – її мати. На інших – вона показує свої ранні портрети. Люди залишають у коментарях до цих дописів чимало компліментів.

Якою Вінкл була кілька десятиліть тому: фото з інстаграм-сторінки блогерки

Більшість користувачів мережі захоплюються Вінкл. Втім, є й такі, які намагаються повчати жінку й пишуть, що "бабуся має виглядати і поводитися інакше". Жінка навіть скаржилась, що отримувала повідомлення з побажаннями "скоріше померти" Втім, на такі висловлювання вона не зважає й продовжує насолоджуватися життям.

Такі негативні речі ігнорую. Думаю, навіть ті, хто так каже, це не чудовиська, а просто люди,
– переконана американська бабуся.