Популярний мексиканський ресторан Casa Bonita, розташований у Лейквуді, штат Колорадо, США – в місті, де виросли творці "Південного парку". Заклад, який радував публіку 46 років та став частиною шоу, зіткнувся з фінансовими труднощами. Він був закритий для відвідувачів під час пандемії, і навесні цього року його власники оголосили про банкрутство.

Це цікаво Незвичні парі та найдивніші ставки, які робили гравці в азартних іграх

Casa Bonita був улюбленим місцем дитинства Паркера і Стоуна, тому не дивно, що вони вирішили згадати його у своєму мультфільмі. У 2003 році Casa Bonita була в центрі уваги в одинадцятому епізоді сьомого сезону "Південного Парку". Ерік Картман мріяв потрапити в цей ресторан. Тому коли сімейство Кайла збирається в заклад, щоб відсвяткувати його день народження, Картман обманом викрадає Баттерса, ховає його в бункер і їде в Casa Bonita замість нього.


Одинадцятий епізод сьомого сезону "Південного Парку" / Фото скриншот


Одинадцятий епізод сьомого сезону "Південного Парку" / Фото скриншот

Автори "Південного парку" Трей Паркер і Метт Стоун погодилися купити ресторан. Паркер і Стоун стануть повноцінними володарями ресторану після завершення судових розглядів з приводу банкрутства. Хоча ціна продажу не розголошується, творці мультсеріалу підкреслили, що вже домовилися про все з чинним власником.

Очікується процедура банкрутства, яка повинна відбутися через пару місяців, ми прийшли до угоди з власником і купили його,
– сказав Стоун.


Ресторан Casa Bonita / Фото Hollywood Reporter

До теми Від 16 000 доларів: чоловік купив у комісійному дешеву картину – вона виявилася значно дорожчою