Кілен загубив перстень одразу після випуску з середньої школи Watchung Hills (WHRHS) на березі Джерсі. Тоді він разом зі друзями відпочивали на пляжі у Пойнт-Біч.

Читайте також Родина знайшла скарб під час прибирання будинку: яка сума лежала там 50 років

"Сюрприз" через 50 років

Американець подумав, що втратив цінну згадку про шкільні роки назавжди. Втім, через кілька десятків років перстень неочікувано повернувся до нього.

Хто і як знайшов перстень Кілана

21-річний Ентоні Дімарія-Садорскі випадково наткнувся на прикрасу біля свого будинку. Він помітив річ, яка виблискує на сонці, і вирішив розгледіти її зблизька. Юнак помітив на персні дату випуску і захотів розшукати власника.

Ентоні написав допис про свою знахідку у фейсбуці, за лічені хвилини його поширили десятки разів, зокрема – у групі випускників Watchung Hills. Один із її учасників групи впізнав загублену прикрасу Кілена і позначив його. "Боже, я не міг у це повірити. Це ж божевілля", – відреагував Кілен.


Такий вигляд мав загублений перстень / Архівне фото, надане Patch

Знайдений перстень трохи пошкоджений, тож Кілен відніс його у ювелірну майстерню, щоб відполірувати й змінити розмір. "Я хотів би носити його знову", – пояснив він. Чоловік вважає дивом те, що Дімарія-Садорскі знайшов прикрасу. "А потім ще й доклав особливих зусиль, щоб знайти мене — це особливий вид добра. Це чудово", – підкреслив він.