Так сталося у Кетрін та Майкла Джонстон з Хайленд-Фолс, штат Нью-Йорк. Дівчина зустріла свого майбутнього чоловіка у вкрай дивний обстановці.

Дивіться також "Він не розуміє, що я говорю": Шер розповіла про проблему з молодшим на 40 років бойфрендом

Як пара познайомилася

Одного вечора 2016 року Кетрін пішла на вечірку. Вона знала, що буде пізно, тож попросила сестру не закривати двері. Додому вона повернулася ближче до 8:00 і побачила у своїй вітальні незнайомого чоловіка. Він спав на дивані без взуття.

Кетрін запитала сестру, чи не знає вона цього чоловіка, на що та відповіла, що вперше його бачить. Після цього дівчата швидко покинули будинок і викликали поліцію.

Що зробила поліція

Пізніше з'ясувалося, що чоловіка звуть Майкл Джонстон. І він також провів бурхливу ніч і, у п'яному безладі, увірвався в будинок, переплутавши його з будинком колеги. Поліція заарештувала чоловіка і призначила йому 50 годин громадської роботи. Але після зняття звинувачень він зважився на візит до Кетрін, щоб просити вибачення перед її сім'єю.

Він написав листа моїй родині, приніс квіти й дуже хотів показати, що він зробив просту помилку і що він не такий,
– розповіла Кетрін.

Після цього вони додали одне одного в соціальних мережах і стали друзями. Зрештою, стосунки пари стали романтичними і 14 травня 2022 року вони заручилися. Тепер у них є донька, на ім'я Міла.

Ми сміємося і не можемо повірити, що саме ми зустрілися завдяки такому незвичайному випадку. Потім ми одружилися і створили сім'ю. Люди постійно згадують перше знайомство. Це прекрасна історія, але безглузда, тому вона й стала такою унікальною,
– сказала Кетрін.

Водночас вона додала, що нічого не хотіла б змінювати.

На жаль, не всі історії кохання закінчуються добре. До прикладу, американець, на ім'я Закір Сіддікі пережив неприємне побачення з жінкою із сайта знайомств. Вона здивувала його дивною поведінкою і навіть завдала психологічної травми чоловіку.