Однак багато авіаекспертів не погоджуються з цією версією. Один з технічний експерт із Великої Британії заявив, що помітив зниклий літак на картах Google.

Дивіться також У Мексиці на очах гостей гендерної вечірки розбився літак: реакція людей здивувала

Як зник літак рейсу MH370

У свій останній рейс MH370 пасажирський літак авіакомпанії Malaysia Airlines відправився ще 8 березня 2014 року. Він летів з Куала-Лумпур (Малайзія) до Пекіна (Китай). За загадкових обставин літак безслідно зник, і припускається, що всі 239 пасажирів та членів екіпажу на борту загинули. Сталося це після зміни маршруту літака, яка відбулася над Індійським океаном.

Велика сума в розмірі приблизно 200 мільйонів доларів була витрачена на організацію однієї з найбільш дорогих пошукових операцій в історії, але попри це, літак так і не було знайдено. Пошукові роботи були завершені у 2018 році.

Літак, ймовірно, впав у Камбоджі

Але Ян Вілсон, технічний експерт із Великої Британії, заявив про те, що уламки зниклого літака лежать у джунглях Камбоджі. Принаймні такий висновок експерт зробив, вивчаючи дані Google Earth.

Я витратив багато часу на вивчення карт. Я годинами шукав місця, де міг упасти літак. І врешті-решт, я вважаю, що він може лежати там. Це буквально найзеленіша та найтемніша частина, яку можна побачити на карті,
– сказав Вілсон.


Можливі уламки літака рейсу MH370 / Фото Google Earth

Хоча досі невідомо, що сталося з літаком насправді й де він усе-таки впав, авіаційні експерти вважають, що на картах Google Earth, датованих 2018 роком, можуть бути зафіксовані уламки літака рейсу MH370.