Жінка зізналася, що вона ніколи не очікували дізнатися таку гірку правду про свою сім'ю і про те, як її мама брехала їй в обличчя все своє життя.

Дивіться також Геніальна ідея: жінка зізналася, як заробляє гроші просто уві сні

Результат тесту ДНК зіпсував мені життя. Усе почалося, коли мій старший брат і його давня подруга розірвали стосунки,
– розповіла дівчина.

За словами британки, її батьки не спромоглися розрадити її брата після важкого розриву стосунків, а натомість вони лише лаяли його і звинувачували.

"Усе, що вони зробили, це скаржилися, як це зруйнувало їх і їхні шанси мати онуків. Це навіть не найгірше, що вони зробили", – додала вона.

Що показав тест ДНК

Брат і сестра вирішили пройти ДНК-тести, які їм подарували. Вони були шоковані, коли отримали результати. За словами жінки, їхня мама категорично проти того, щоб вона робила ДНК-тест, але діти не слухали її і вирішили провести експеримент разом. Результати виявили, що її біологічний батько був давнім другом батьків.

У глибині душі я сподівалася, що це неправда. Отже, мій батько не мій біологічний батько, мій брат – мій зведений брат. І моя мати все це приховувала. Я не можу з усім цим впоратися,
– зізналася жінка.

Засмучена жінка звернулася в соціальні мережі, щоб поділитися своїм душевним болем і запитати користувачів, як їй слід справлятися з цією ситуацією надалі.

Що про це сказали у соцмережах

У відповідь один із користувачів сказав: "Це не обов'язково має зруйнувати ваше життя. Звичайно, це трохи приголомшує, але це просто ваше нове життя. Ви можете сказати мамі, що ви все знаєте. Сім'я – це ті люди, з якими ми хочемо проводити своє життя. Якщо ви любите їх як сім'ю і ставитеся до них як до сім'ї, тоді вони – сім'я".