Як розповіла дружина, вони одружені вже 12 років і не мають дітей.

Дивіться також Ніколи не говори їй: 7 фраз, які можуть поставити хрест на щасливому шлюбі

На початку їхніх стосунків все здавалося ідеальним, але потім її чоловіка звільнили з роботи, оскільки компанія зіткнулася з фінансовими проблемами. Жінка багато заробляла, тому чоловіку не довелося повертатися на роботу.

Декілька років по тому я сильно підозрювала, що у нього були романи, але він завжди це заперечував. У мене немає конкретних доказів, але він робив багато підозрілих речей, наприклад, приховував багатомісячні телефонні рахунки та надсилав опівнічні повідомлення,
– пояснила вона.

Також вони не займалися сексом протягом п'яти років, оскільки жінка не повністю довіряла партнеру. Зрештою, чоловік пройшов 2 перевірки на поліграфі, щоб "врятувати шлюб". Але він провалив тести.

Жінка запитала поради на форумі, оскільки не знає, що їй робити далі. Відповідь була доволі різкою. Чоловіка назвали "жахливим", а жінці порекомендували поговорити з адвокатом зі шлюборозлучних процесів, сказавши, що фінансові збитки того коштували, щоб позбутися його. Також їй сказали, що жінка зазнавала "емоційної ізоляції", а її чоловік використав її.

Раніше ми писали, що 33-річна Шарлотта випадково дізналася про зраду коханого. Сталося це, коли вона взяла його телефон, щоб переглянути фотографії з вечірки. Однак те, що вона побачила, її приголомшило.