Саме скандал з власником квартири, яку вона орендувала і змусив її піти на такий крок.

Дивіться також У мережі показали "найнезручніший магазин на Землі": звисає на скелі на висоті 120 метрів

Леоні Мюллер – так звати жінку – вирішила вести кочовий спосіб життя і проводити весь свій час у потягах, і це виявилося дешевше, ніж наймати житло. Студентка купила річний проїзний квиток за 300 фунтів стерлінгів, який давав їй змогу безплатно сідати на будь-який поїзд у країні.

Жінці подобається такий спосіб життя

Леоні доводилося вчитися в потягах, а також мити волосся в раковинах, і вона стверджувала, що почувається "завжди у відпустці" і любить свободу, яку це їй дає. Розуміючи, що не хоче жити у своїй колишній квартирі, вона почала жити в потязі ще 2015 року під час навчання.

У потягах я почуваюся як удома і можу відвідати набагато більше друзів і міст, це все одно що постійно перебувати у відпустці. У потягах завжди є чим зайнятися. Я хочу надихнути людей на те, щоб вони замислилися про свої звички й про те, що вони вважають нормальним,
– зазначила вона.

Живучи та подорожуючи без нічого, дівчина брала із собою лише:

  • рюкзак з необхідним одягом,
  • планшетний комп'ютер,
  • гігієнічну сумку.

Однак вона розповіла, що деякі її друзі не були впевнені в її унікальному способі життя.

Більшості моїх друзів ця ідея дуже подобається, хоча дехто вважає її доволі авантюрною, а інші, навпаки, відреагували більш негативно: Їх ображає те, що я ставлю під сумнів звичний уклад життя і побуту,
– додала вона.

Після закінчення навчання у 2020 році Леоні відмовилася від життя на рейках і вирішила жити на колесах. Вона перетворила VW Crafter 2015 року випуску на крихітний будинок і ні про що не шкодує.

Будинок на колесах Леоні Мюллер: дивіться відео