Більшість малюнків вона зробила сама. Наразі недоторканою залишається лише її нижня частина спини, оскільки вона не може легко дотягнутися туди сама.

Дивіться також Робота мрії: у Британії жінка заробляє шалені гроші, обіймаючи людей

Брітні Дрейпер провела під голкою машинки приблизно 600 годин. Вона похизувалася, що заощадила 96 000 доларів, адже робила татуювання сама, а не в салоні.

Які малюнки жінка розмістила на своєму тілі

Вона сказала, що була натхненна, коли виявила, що має зв'язки з корінними жителями Британської Колумбії. Її татуювання дозволили їй знову "закохатися" у своє тіло після багатьох років "ненависті до нього". Тепер у мами чотирьох дітей є малюнки в племінному стилі, тварини, квіти та зброя, а також великі затемнення на лівій нозі та руці.


Як жінка виглядала до татуювань / Фото Daily Star

Брітні майже повністю покрила своє тіло чорнилом, зокрема:

  • голову,
  • обличчя,
  • пахви,
  • долоні,
  • пальці та ступні ніг.

Мені цей процес не завдає болю, і мені неодноразово робили уколи всюди. Єдиним, що боліло, була верхня частина моїх ніг – от і все. Це потім, коли вони набухають та пульсують. Процес загоєння – ось що болить,
– поділилася вона.

Брітні каже, що її улюблене татуювання – символ раку на лівому зап'ясті, що важливо, тому що 12 років тому у неї діагностували рак грудей.


Який вигляд жінка має зараз / Фото Daily Star

Жінка також сказала, що її діти – 6, 8, 10 і 12 років – "люблять" її малюнки на тілі. Коли їм виповниться 16, вона дозволить їм зробити татуювання, якщо вони захочуть, і додала: "Це їхнє тіло вони можуть робити те, що їм подобається".