Вона вже понад 10 років живе на круїзних лайнерах. Однак вражає у всій цій ситуації те, що робить вона це абсолютно безкоштовно!

Дивіться також Студент проїхав всю Африку на велосипеді, переживши арешти та спеку: для чого він це зробив

Жінка подорожує безплатно: як це можливо

Як зазначила жінка, вона може жити безкоштовно на круїзних лайнерів, перебуваючи у статусі "дружини на борту". Річ у тім, що чоловік Крістін – головний інженер у компанії Holland America. Відтак вона подорожувала весь цей час з ним.

2021 року я почала подорожувати як дружина на борту разом із чоловіком, і ми перебуваємо на кораблі три місяці, а потім три місяці на суші,
– розповіла 42-річна жінка.

Як жінка живе на борту лайнера

Жінка пояснила, що як "дружина на борту" судна, вона має право використовувати всі зручності для екіпажу, включаючи:

  • бар,
  • тренажерний зал,
  • загальні приміщення для членів екіпажу.

Крім того, їй надається можливість користуватися усіма гостьовими зручностями, включаючи басейн. Однак вона завжди враховує потреби гостей і віддає своє місце, якщо хтось із них чекає на доступ.

Що заборонено робити жінці, живучи на круїзному судні

За словами Кестелоо, вона може робити "майже все", що можуть робити гості та члени екіпажу, за винятком деяких речей, наприклад, азартних ігор. Адже якщо вона, як дружина головного інженера, виграє великий джекпот, то це виглядатиме дивно.

Кестелоо також не може зійти з корабля одночасно з іншими гостями. У відеоролику вона пояснила, що під час посадки на круїзний лайнер члени екіпажу зазвичай можуть покинути судно приблизно через годину після гостей.

Раніше ми писали про пару пенсіонерів з Австралії, що вже 1,5 року подорожують круїзом Coral Princess. Вони стверджують, що життя на морі дешевше, ніж у будинку для літніх людей.