Перебуваючи в магазині, жінка вирішила купити пару квитків Pick 5, використовуючи номери на основі дня народження члена сім’ї.

Дивіться також Пара випадково дізналася по телевізору, що зірвала куш у лотереї – сума виграшу вражає

Вона зупинилася біля 7-Eleven на Центральній авеню в Кепітол-Хайтс, тому що відчувала спрагу. Крім напою, вона купила 2 лотерейні білети. Кожен квиток в розмірі 1 долар міг принести приз у розмірі 50 000 доларів.

Жінка виявилася неабиякою щасливицею, адже виграла аж 100 000 доларів. Переможниця сказала, що її призові гроші підуть на оплату рахунків.

Інші фантастичні випадки, коли люди вигравали у лотерею

  • У США чоловік зірвав куш у лотерею через помилку продавця. Така щаслива випадковість принесла переможцю 580 000 доларів.
  • А ще одна американка використала для перемоги номерний знак своєї автівки, який їй спочатку не сподобався. Одного дня вона вирішила перевірити, чи щасливий цей номер, і купила білет у лотерею. Після розіграшу чоловік жінки перевірив комбінацію і повідомив їй, що вона виграла 50 000 доларів.
  • Жінка разом з чоловіком відпочивали у Північній Кароліні, коли вирішили купити лотерейний білет. Вони не розраховували щось виграти, однак доля вирішила інакше. Однак, перевіривши його, вони зрозуміли що виграли 1 мільйон доларів.