Дівчині раптово стало зле, коли вона готувалася до побачення зі своїм чоловіком Стю.

Дивіться також У Києві посеред Дніпра плавав чийсь будинок: що відомо про інцидент

Раптом Стю знайшов її непритомною на дивані. Він викликав медиків. У лікарні лікарі робили все можливе, аби жінка залишалася живою.

Перша ніч була вирішальною, і вона минула не дуже добре, коли Стю сказали, що він повинен підготуватися до того, що я не виживу,
– пригадала жінка.

Протягом ночі вона пережила декілька зупинок серця, клінічну смерть і була введена в медикаментозну кому.

"Ніхто на той момент не знав, що відбувається, крім моїх найближчих родичів, але моя подруга-екстрасенс зв'язалася з моєю сестрою і запитала, що відбувається. Вона сказала, що мій дух був у її вітальні, і я просила її написати записки для моїх хлопчиків та батька. Я сказала подрузі, що моє тіло руйнується, і я не думала, що зможу повернутися до нього, але вона була сувора зі мною і наказала мені повернутися. Тим часом у лікарні моїй родині сказали готуватися до кінця", – поділилася жінка.

Жінка пережила клінічну смерть
Жінка пережила клінічну смерть / Фото Metro

Коли медики вирішили вивести її зі штучної коми, Кірсті сказала, що отямилася "миттєво". Ще більш дивовижно те, що пошкодження її легень і серця практично не були виявлені під час сканування всього через декілька тижнів після того, як у неї виникли проблеми зі здоров'ям.

Що про це каже сама жінка

Вона пригадала, що, повернувшись у своє тіло, вона точно знала, що їй потрібно зробити, щоб зцілитись.

Я зрозуміла, що я не вмираю, тіло продовжує рухатись, і що моя місія тут ще не закінчена. Я сказала лікареві, що вилікувала свої легені, і він запитав, як, тому я поділилася своєю історією. Я пішла, відчуваючи радість та натхнення щодо свого одужання,
– підсумувала жінка.

Додамо, що дійсно існує чимало історій про досвід людей, що потрапляли в стан клінічної смерті та поверталися до життя. Вони розповідають про те, що бачили "світло в кінці тунелю" або спілкувалися з янголами чи мертвими родичами, поки були "по той бік життя".