Річ у тім, що дівчина за допомогою філерів та інших препаратів збільшила свої губи до невпізнаваності.

Дивіться також Такого ви ще не бачили: найкреативніші таблички для вбиральні, які здивують всіх

Чому Андреа не взяли на шоу "Холостяк"

Андреа вирішила взяти участь у телешоу "Холостяк" і заповнила анкету. Однак дуже швидко вона отримала відмову. З'ясувалось, що новий учасник шоу "не є прихильником косметичних операцій". Відмова збентежила потенційну учасницю: вона сподівалась, що це стане для неї випробування і новим корисним досвідом.

Я хотіла перевірити свій характер і чи буду я конфліктувати з іншими дівчатами. Але цей сезон був досить шокуючим, оскільки новий холостяк сказав, що йому не подобаються дівчата з великою кількістю втручань,
– заявила Андреа.

Врешті жінка визнала, що поруч має бути людина, яка її розумітиме і не буде соромитись.

"Якщо у мене з кимось стосунки, і він скаже мені, що йому незручно йти зі мною по вулиці або в громадських місцях, тоді ми розлучимося. Мені буде погано або образливо, тому мені тоді доведеться шукати нового партнера, якому не заважатиме моя зовнішність", – пояснила жінка.

Як зараз виглядає жінка

Попри свій вигляд, Іванова і далі планує змінювати зовнішність. Вона зробила косметичні операції на губах і тепер називає себе "жінкою з найбільшими губами". Також планує подолати наступну вершину – стати володаркою титулу "найбільші вилиці". Для цього звернулась до пластичних хірургів, які вже наповнили її щоки певною речовиною. За це вона сплатила майже 2 тисячі доларів.

Який вигляд має Андреа / Фото з її інстаграму