З'ясувалося, що вони і досі цим займаються. Тобто грудне вигодовування Рейчел Бейлі триває вже 6 років.

Дивіться також Не для слабкодухих: як виглядає жінка з найбільшими у світі губами

Як пара пояснює свої дії

Жінка стверджує, що її груди виробляють більше молока, ніж можуть з'їсти її діти, тому їй допомагає друга половинка.

Мені просто подобається фізичне полегшення, але емоційний зв'язок у 10 разів кращий,
– сказала вона.

Рейчел пояснила, що усе почалося, коли вона годувала доньку Арію, якій зараз 6 років.

"Я поїхала в круїз з Александером, але забула молоковідсмоктувач і була сильно налита молоком протягом двох днів. Мені було так боляче, і я боялася заразитися, тому ми вирішили, що мій чоловік спробує випити молоко, щоб полегшити мій стан", – пригадала вона.

Спершу пара нервувала через думку про те, що дорослий чоловік буди пити грудне молоко. Однак, коли пара це зробила, вони зрозуміли, що все гаразд.


Жінка годує грудьми 30-річного чоловіка / Фото dailystar.co.uk

Що про це каже сам чоловік

30-річний чоловік сказав, що смак молока "відрізнявся від того, на який він очікував", порівняно зі звичайним. Також він заявив, що не хворів протягом двох років, тому що "рідина була настільки поживною", і багато хто говорив, що його шкіра має набагато кращий вигляд.

Для нас це не збочення. Все почалося з того, що Александер просто допомагав мені, коли мені було боляче, але це переросло на щось більше, ніж емоційний зв'язок,
– продовжила Рейчел.

У пари, очевидно, є чимало хейтерів. Вони обурюються вчинком чоловіка і тим, що жінка дозволяє йому це із собою робити. Відповідаючи хейтерам, які пишуть, що звичка пари "дивна" або "тривожна", чоловік сказав: "Якщо це не призначено для вас, ми розуміємо".