Давайте розглянемо кожну сцену та спробуємо розшифрувати, що вона може сказати про вас.

Дивіться також Який ваш тип спілкування: визначте за допомогою психологічного тесту

Для цього просто подивіться на картинку нижче та оберіть один з чотирьох способів тримання телефону.

Психологічний тест за картинкою
Психологічний тест за картинкою / Фото jagranjosh

Розшифровка результатів

Фото 1

Якщо ви тримаєте телефон однією рукою, використовуючи великий палець, ви впевнені в собі і схильні до ризику. Ваша енергія та легкість в спілкуванні роблять вас природнім лідером. Ви завжди спрямовані вперед і прагнете до прогресу в житті, незалежно від ситуації. Ви не боїтеся викликів і завжди готові докладати зусиль для досягнення успіху.

Фото 2

Якщо ви тримаєте телефон обома руками або використовуєте лише один великий палець, ви дисципліновані та методичні. Ваша проактивність і здатність слухати роблять вас відмінним керівником. Ви любите аналізувати речі глибоко, щоб приймати обґрунтовані рішення. Вам властива обережність, і ви завжди враховуєте деталі.

Фото 3

Якщо ви тримаєте телефон обома руками і використовуєте обидва великі пальці, ви, ймовірно, маєте високий рівень енергії. Вам притаманна наполегливість у висловленні думок та представленні себе. Ви легко адаптуєтеся до змін і добре справляєтеся з багатозадачністю. Ваша гнучкість допомагає вам ефективно працювати над кількома завданнями одночасно.

Фото 4

Якщо ви тримаєте телефон однією рукою і вказівним пальцем іншої руки, ви інтуїтивні, добрі та розумні. У вас активний мозок, висока психічна витривалість і рівень зрілості. Ви рідко дієте поспіхом і завжди все обдумуєте перед важливими рішеннями. Вам властива мудрість та знання, отримані з власного досвіду.