Однак один із дослідників вважає, що, можливо, він нарешті дізнався, що стоїть за зникненнями в Бермудському трикутнику.

Дивіться також Назад у минуле: де люди "гуляють у часі" через "крижаний міст"

Виступаючи в документальному фільмі каналу Channel 5 "Секрети Бермудського трикутника", Нік Гатчінгс, фахівець із пошуку корисних копалин, пояснив, що Бермуди – це, по суті, морська гора – підводний вулкан.

30 мільйона років тому він височів над рівнем моря. Зараз він розмитий, і перед нами залишилася вершина вулкана. У нас є кілька зразків керна, в яких міститься магнетит. Це найбільш магнітний природний матеріал на Землі,
– заявив фахівець.

У програмі Гатчінгс провів експеримент з використанням деяких зразків породи й компаса. Коли камінь поклали на рівну поверхню і стали переміщати по ньому прилад, стрілка збожеволіла. Це пояснюється тим, що в породі міститься магнетит.

"Можна тільки уявити собі стародавніх мореплавців, які пропливають повз Бермудські острови", – додав експерт.

Додамо, що наразі невідома точна кількість літаків та кораблів, які зникли в межах Бермудського трикутника. Спеціалісти роблять оцінки, згідно з якими там зникло близько 50 кораблів та 20 літаків. Причина їхньої пропажі також невідома, адже від об'єктів часто не залишається навіть уламків.