Додати новизни до вашого наступного ігрового вечора дуже легко. 24 Канал разом із партнером slotoking пропонує кілька варіантів, які допоможуть освіжити спільне дозвілля з друзями.

До теми Не "Монополія" та не "Крокодил": сучасні ігри, в які можна зіграти вдвох або з друзями

Нові правила для старих ігор

Трохи урізноманітнити, а, можливо, навіть ускладнити звичні ігри допоможе зміна правил.

"Монополія" з обмеженим часом

Традиційна "Монополія" може тривати неймовірно довго, що іноді втомлює гравців. Щоб додати грі темпу і зробити процес більш динамічним, встановіть ліміт часу для кожного раунду або для всієї гри.

Наприклад, можна домовитися, що кожен хід повинен займати не більше двох хвилин, а загальна тривалість гри не повинна перевищувати одну годину. Такі зміни змусять гравців швидше ухвалювати рішення і розробляти стратегії на ходу, що зробить гру більш напруженою і захопливою.

Шахи "Королівський бунт"

Традиційна гра в шахи є класикою жанру. Втім, вона може стати ще цікавішою з додаванням нових елементів. У варіації "Королівський бунт" кожна фігура отримує спеціальні здібності, які можна використовувати один раз за гру.

Наприклад, король може зробити подвійний хід, а слон – переміщуватися на один хід, як кінь. Ці можливості додають класичній грі стратегічної глибини та несподіванки.


Як урізноманітнити гру в шахи / Фото Shutterstock

"Дурень" із завданнями

Гра "Дурень" завжди вирізнялася непередбачуваністю, але додавання спеціальних карт із завданнями зробить її ще захопливішою. Введіть карти, які, наприклад, змушують наступного гравця пропустити кілька ходів, міняти напрямок гри або тягнути додаткові карти. Це додасть елемент несподіванки й може докорінно змінити хід гри.

Скрабл із категоріями

Скрабл (Scrabble) – це гра, яка вимагає знань та вміння швидко мислити. Щоб зробити її більш варіативною, введіть правило, за яким у кожному раунді гравці повинні складати слова лише з певної категорії.

Наприклад, в одному раунді можуть використовуватися тільки назви тварин, у наступному – слова, пов’язані з кухнею тощо. Це не лише ускладнює завдання, а й робить гру більш пізнавальною.

Тематичні вечори

Ще один спосіб круто провести час із друзями – організувати тематичний вечір. Наприклад, вечірку у стилі 1920-х років із грою в покер або на тему "Гаррі Поттер" з грою в "Квідич на дошках". Тематика може вплинути на вибір ігор, вбрання, декорацій та навіть закусок.


Тематичний вечір – ще один спосіб круто провести час із друзями / Фото Shutterstock

Сучасні технології та ще більше розваг

Використання спеціальних застосунків для ігор також може урізноманітнити варіанти дозвілля з друзями.

Сподіваємося, наші ідеї допоможуть вам зробити вечір із друзями ще затишнішим та цікавішим. Тепер ви легко можете перетворити класичні настільні ігри у захопливу пригоду, яка надовго запам'ятається всім учасникам.