Кінозірки показали, які кадри бачать щоразу, коли тримають у руках телефон. Вони також пояснили, чому обрали саме ці знімки, пише 24 Канал.

Читайте також "Та викинь на**й той щоденник": хто вони – генератори легендарних фраз українського тіктоку

Аліна Кошарна

Акторка обрала заставку з фото рідного міста – Мелітополя, який від початку повномасштабного вторгнення перебуває в російській окупації. "Хочу побачити місто під нашим прапором і мирним небом! А ще прогулятися центральною площею. Тому візуалізую через шпалери свою мрію", – підкреслила Кошарна.


Кошарна мріє повернутись у рідний Мелітополь / Скриншот

Тарас Цимбалюк

Актор обрав для заставки фотографію, на якій видно його обійми із коханою зі спини. Каже, що любить цю світлину, бо на ній вони крокують вперед – назустріч новим горизонтам. "Цей кадр є нагадуванням, і мені завжди приємно усвідомлювати, що з появою Світлани в моєму житті багато речей розклалися в правильному контексті", – зазначив він.


Заставка Цимбалюка постійно нагадує йому про кохану / Скриншот

Наталка Денисенко

У Денисенко на заставці – кадр з чоловіком та сином. Раніше сім'ї навіть подарували картину саме з цією фотографією, тепер вона висить при вході у їхню квартиру. "Цей знімок був зроблений на одній з фотосесій, яку влаштували під час карантину. І це моє улюблене фото", – пояснила акторка.

До теми Про чоловіка в ЗСУ, серіал "Зв'язок" та відпочинок під час війни: інтерв'ю з Наталкою Денисенко

Жінка розповіла, що тоді їм вимушено доводилося багато часу проводити разом. Зараз вона розуміє, що це були найщасливіші дні. Адже тепер її коханий служить у лавах ЗСУ й можливості бути стільки разом – немає.


Сім'я Наталки Денисенко на заставці / Скриншот

Олександр Сугак

Актор поставив на заставку фото з донечкою. "На шпалерах – два сонечка. Одне гріє мене ззовні, а інше – моя донечка Тоня – зсередини. Саме вона осяює теплом мої душу й серденько", – зворушливо зазначив Сугак.


Український актор і його "два сонечка" / Скриншот

Дмитро Вівчарюк

Чоловік також поставив на заставку фото з найріднішими людьми – своїми синами Захаром та Любомиром. "Думаю, не треба пояснювати, чому саме їхній знімок. Сини мотивують мене йти далі, дають мені сили та сенс життя", – наголосив Вівчарюк.

Що відомо про серіал "Зв'язок"

  • Це українська багатосерійна комедія, знімати яку почали 10 травня. Прем'єра запланована на найближчу осінь. Як пояснили творці серіалу, він описує нові реалії життя українців після повномасштабного вторгнення Росії.
  • У кожній серії глядач стежитиме за історіями 4 сімей з різних міст України, які розлучила війна. "Ми хочемо, щоб цей серіал став для українців своєрідним антидепресантом. І вкотре нагадав, що найважливіше – не втрачати зв'язок", – підкреслила креативна продюсерка проєкту.