З кожним днем країна-агресорка намагається довести, що вона – "найпрогресивніша", але тікток доводить протилежне. Більше – у добірці від ютуб-каналу "Сокіабле" .

Читайте також "Та викинь на**й той щоденник": хто вони – генератори легендарних фраз українського тіктоку

Аглая Ділдарян

Ця російська дівчина запам'яталась усім як нікчемна школярка, що танцює під Instasamka. Наразі її акаунт заблокували, але вона відчайдушно намагається повернути свою крінж-популярність назад.

Чим живе російський тікток: дивіться відео

Влада Львова

Цю дев'ятикласницю ви могли бачили у порівнянні українських випускників й випускників країни-агресорки. Після тіктоку Влади під музику з "вайбом тюряжки" видно "прогресуюче" майбутнє російської молоді.

Хілмі Фокс

Аморальні дії на відео у телеграм-каналі, нова пісня з повною відсутністю вокальних даних та багато трешу – все це про Хілмі Фокса. 27-річний тіктокер приховує свої справжні ім'я та прізвище від початку своєї "блогерської кар'єри", яка у 2014 році почалася з ютубу.


Одне із відео російського тіктокера / Скриншот з відео

Варя

Дівчина показує відео, на яких їсть прокладки, ходить посеред квартири в туалет й, коротше кажучи, поводиться непристойно. За що російські діти вважають її ледь не іконою.


Варя часто показує трешовий контент / Скриншот

Іван Золочевський

Цей персонаж відомий вже не перший рік. Здавалося б – хайпанув, усе, можна починати робити адекватний контент. Але роки ідуть, а Іван не змінюються, як і його відео.