Ми пропонуємо вам обрати одну з геометричних фігур, яка допоможе розкрити таємниці вашої особистості, висвітлити особливості мислення та виявити потенційні риси характеру.

Дивіться також Які емоційні травми ви приховуєте: психологічний тест розкриє, чого вам бракує для щастя

Отже, яка з цих фігур вам до вподоби?


Оберіть геометричну фігуру / Фото "Вікіпедія"

Розшифровка результатів

А тепер уважно прочитайте розшифровку результатів.

Квадрат

Позитивні риси квадрата: терпіння, витривалість, працьовитість, систематизованість, послідовність, ґрунтовність.

Негативні риси квадрата: консервативність, занудство, схильність зациклюватись на якійсь проблемі, емоційна скупість.

Квадрати – успішні кар'єристи та професіонали, уважні до деталей, систематизують інформацію та доходять до логічного завершення. Їх відповіді завжди точні, рішення – послідовні, системні та виважені. В особистому житті вони обирають партнера ретельно, не виражають почуттів словами, а діями. Віддані сім'ї, будують життя розмірено й неквапливо.

Трикутник

Позитивні риси трикутника: лідерство, прагматичність, цілеспрямованість, впевненість в собі.

Негативні риси трикутника: самовпевненість, самозакоханість, егоїзм, кар'єризм.

Трикутники – вірні лідери в професійному та особистому житті. Їхні лідерські якості, концентрація на головній меті і розвинена аналітична здатність роблять їх успішними в будь-якій сфері. Трикутники цінують контроль, вирішують завдання ефективно і володіють високою впевненістю у собі.

Негативна риса – їхній сильний егоцентризм та неуважність до морально-етичних норм. Честолюбні і спрямовані на високий статус, вони досягають керівницьких позицій. Трикутники вдалий вибір для ролі менеджера в будь-якій сфері, завдяки здатності концентруватися на головному та вирішувати завдання ефективно.

Коло

Позитивні риси кола: комунікабельність, доброзичливість, емпатія, гостинність.

Негативні риси кола: відсутність принципів, чітких позицій, підвищена емоційність, непослідовність.

Коло – символ гармонії та міжособистісних відносин. Вони володіють високою чутливістю та емпатією, що робить їх ефективними комунікаторами та визнаними в колективі. Однак, вони не завжди підходять на роль менеджерів, оскільки люблять уникати конфліктів.

Їхнє мислення – образне та емоційно забарвлене, що робить їх ідеальними для професій, пов'язаних з міжособистісними взаєминами, такими як вчителі, лікарі чи тренери. Кола – природжені психологи, але можуть бути менш успішними в ролі організаторів.

Зиґзаґ

Позитивні риси зиґзаґу: креативність, новаторство, неординарне мислення, інтуїтивність.

Негативні риси зиґзаґу: наївність, непрактичність, дошкульність, нестриманість, ексцентричність.

Зиґзаґ символізує креативність та творчість. Люди, як обрали цю фігуру, ймовірно, відчувають себе креативними. Зиґзаґи не терплять добре структурованих ситуацій та віддають перевагу незалежності і стимуляції на робочому місці. Зиґзаґи – це ідеалісти з непрактичністю і наївністю, експресивні та ексцентричні. Вони виявляються найкращими митцями та творцями ідей.

Прямокутник

Позитивні риси прямокутника: допитливість та живий інтерес до всього що відбувається навколо, відкритість для нових ідей, цінностей, способів мислення та навіть змін у житті.

Негативні риси прямокутника: невпевненість в собі, незадоволеність своїм життям, непередбачуваність, надмірна довірливість.

Прямокутник – символ змін. Однак зазвичай люди, які обирають його, не задоволені поточним станом життя і шукають кращого положення. Основним психічним фактором є усвідомлення заплутаності в проблемах і невизначеність. Характерні риси – непослідовність і непередбачуваність вчинків.

Прямокутники мають низьку самооцінку, шукають новий стиль життя та професійні шляхи. Їхні швидкі та непередбачувані зміни можуть вразити інших, але вони також проявляють допитливість та живий інтерес.