А старі серіали здатні ще й занурити в атмосферу ностальгії. Що ж, пропонуємо тобі випробувати свої сили та відгадати популярний серіал лише за одним кадром у тесті від 24 Каналу

Дивіться також Тест для справжніх профі: спробуй вгадати українських зірок за фото у молодості

Тобі потрібно буде уважно подивитися на картинку та обрати, в якому серіалі були ці головні персонажі. Але не поспішай! Деякі тести підступні і можуть тебе заплутати.

Якщо всі ці серіали ти вже передивився, то пропонуємо тобі цікаву добірку від нашої редакції.

Які серіали подивитися на вихідних

  • "Джинні і Джорджія" – серіал розкриває складні стосунки між матір'ю та дочкою, які відрізняються стосунками, які були в їхній власній родині. Крім того, в серіалі розглядається низка соціальних та культурних питань, таких як расизм, насильство, шкільне життя та сексуальність.
  • "Любов і смерть" – історія, здавалося б на перший погляд, цілком пересічної сім'ї, яка приховує за картинкою ідеального життя ховаються страшні таємниці, і незабаром одна з них опиниться в руках вбивці.
  • "Арнольд" – цей відвертий документальний серіал розповідає про життя та кар'єру Арнольда Шварценеггера з усією його багатогранністю: від першокласного бодибілдера до незмінної голлівудської зірки та політика.
  • "Перехоплений рейс" – напружений серіал, який захоплює з перших секунд. Професійні навички Сема Нельсона допомагають йому не запанікувати, коли цивільний рейс Kingdom 29 виявляється захопленим озброєними злочинцями. Він грає у складні ігри, аби врятувати пасажирів. Однак його помилки коштують дуже дорого.