У вівторок, 3 серпня, письменник взяв участь у шоу The View з популярною американською телеведучою та акторкою Вупі Голдберг. На ньому Стівен Кінг представив свою нову книгу під назвою "Біллі Саммерс", яка вийшла у продаж того ж дня, а також поділився найближчими творчими планами.

Це цікаво Що таке соціальні казино та чому вони стали популярними

Зокрема Стівен Кінг розповів, що пандемія дещо повпливала на зміст його нового роману. Зокрема, він переніс події книги з 2020 на 2019 рік для більшої правдивості. За сюжетом його герої вирушали у круїз, але в реальному житті у 2020 році вони не змогли б цього зробити через епідемію.

Окрім того, письменник розказав, що хотів би написати цілий роман про нинішню пандемію.

Я хочу написати книгу, яка буде присвячена безпосередньо коронавірусу. Я хочу взяти події 2020 року і подивитися, як вони покажуть себе у книзі. Це буде важко,
– поділився планами Стівен Кінг.

Повне інтерв'ю Стівена Кінга: дивіться відео

До слова, на початку пандемії події роману "Протистояння" Стівена Кінга вже пов'язували з коронавірусом. Але письменник заперечив ці припущення. "Ні, коронавірус не схожий на "Протистояння". Це не так серйозно. Зберігайте спокій і дотримуйтеся заходів безпеки", – написав він у твітері.

Про що йдеться у "Протистоянні"

"Протистояння" – постапокаліптичний роман Стівена Кінга, події якого відбуваються у 1990 році. У ньому йдеться про пандемію нового вірусу грипу, внаслідок якої померло майже все населення світу. Ті, кому вдалося вижити, об'єдналися в групи та протистоять один одному.

У грудні 2020 року відбулася прем'єра однойменного мінісеріалу за мотивами роману "Протистояння" з Джеймсом Марсденом в головній ролі.