24 Канал зібрав добірку фільмів, які варто встигнути подивитися в кіно з 27 вересня по 4 жовтня.

Дивіться також Благодійний стендап та концерт класичної музики: час планувати, куди піти на вихідних

"Творець"

Настане війна між людством та штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання доводиться Джошуа, загартованому в спецопераціях колишньому агенту спецназу, що горить через зникнення своєї дружини. Його завербують, щоб вистежити та вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.

Джошуа та команда елітних оперативників проникають у темне серце окупованої штучним інтелектом території. Однак там вони з'ясовують, що зброя кінця світу, яку їм доручили знищити, це штучний інтелект у вигляді дитини.

Трейлер до фільму "Творець": дивіться відео

"Пила X"

Найтривожніша частина франшизи "Пила", події якої відбувається між подіями фільмів "Пила I" і " Пила II", коли хворий і зневірений Джон вирушає до Мексики, щоб пройти ризиковану експериментальну медичну процедуру в надії на дивовижне лікування від раку.

Озброєний новою метою, відомий серійний вбивця повертається до своєї роботи, щоб за допомогою підступних, божевільних та хитромудрих пасток зчинити головну помсту свого життя.

Трейлер до фільму "Пила X": дивіться відео

"Нуль калорій"

В елітній школі після появи нової викладачки з усвідомленого харчування з'являється таємний клуб. Здобувши гідний авторитет, члени цієї спільноти тренують самоконтроль і борються з нестримним споживанням. Але перш ніж у вчителів та батьків виникнуть якісь підозри, цей клуб стає небезпечним для самих учасників.

Трейлер до фільму "Нуль калорій": дивіться відео

"Весілля лише для своїх"

Макс і Лу одружуються. У них був ідеальний план: маленьке весілля лише для своїх. Ні сім'ї, ні друзів, ні букета чи торта, ні дурних промов чи ідіотських танців! Тільки він, вона та їхні свідки. Але вони просто не могли врахувати величезну вечірку-сюрприз! Їх мало бути 4, а тепер їх – 300. Свято буде великим, дуже-дуже великим!

Трейлер до фільму "Весілля лише для своїх": дивіться відео