24 Канал підготував рекомендації про фільми, варті вашої уваги наприкінці червня. Коротко про їхній сюжет та не тільки – розповідаємо далі.

Цікаво Тарантіно теж помиляється: кіноляпи у знаменитих фільмах, які ви могли й не помітити

"Астероїд-Сіті"

Події фільму відбуваються у 1955 році у вигаданому пустельному містечку в США, біля якого колись впав астероїд. Там регулярно організовують астрономічний з'їзд Junior Stargazer. Одну із таких зустрічей перериває подія, що може серйозно змінити історію світу. Тож гостям заходу доведеться затриматися там на довше, ніж вони планували.

У фільмі з'являється багато акторів, з якими Вес Андерсон вже працював раніше – Скарлетт Йоханссон, Едвард Нортон, Лієв Шрайбер та інші. Водночас для таких зірок як Том Генкс та Марго Роббі це був перший досвід співпраці з режисером.

Дивіться офіційний трейлер "Астероїд-Сіті" українською:

"Без образ"

Фільм розповідає про Медді – водійку Uber, якій терміново потрібно знайти роботу (після конфіскації авто їй загрожує ще й втрата будинку. Вона погоджується на доволі дивну пропозицію підробітку від батьків сором'язливого підлітка Персі. Завдання – д опомогти юнаку стати розкутішим. Але не все так просто, як може здатися на перший погляд.

Цікаво, що режисер та співавтор сценарію фільму Джин Ступніцкі – американець, але народився у Києві. Дебютував як режисер він зі стрічкою "Хороші хлопці" у 2019 році. Також раніше працював над серіалом "Офіс" й написав сценарій до комедії "Училка".

Дивіться офіційний трейлер "Без образ" українською:

"Таємниця Меркатора"

"Коли цифровому аборигену Бенджаміну виповнюється 18 років, він успадкує коробку зі стародавніми артефактами від свого зниклого батька", – мовиться в описі фільму. (Тут варто пояснити, що цифровими аборигенами називають тих, хто народився уже після цифрової революції і почав дорослішати у 2010-му й пізніше).

Так от, Бенджамін віддає дівчині, яка йому подобається, старовинну книгу картографа Меркатора. Цим хлопець ненавмисно запускає ланцюгову реакцію, а попереду – чимало пригод.

Дивіться офіційний трейлер "Таємниця Меркатор" українською: