24 Канал склав добірку фільмів та мультиків, які варто подивитися в кінотеатрах.

Дивіться також 5 романтичних фільмів Netflix для закоханих

20 днів у Маріуполі

Журналісти з команди Associated Press виявилися останніми інтернаціональними кореспондентами, які змогли потрапити до оточеного Маріуполя. Вони відважно продовжили свою професійну роботу та зафіксували події, які пізніше стали символами жахів війни: трагічні втрати серед дітей, масові поховання, спустошені та розбомблені пологові будинки та інші страхіття, спричинені діями російських військ.

Трейлер "20 днів у Маріуполі": дивіться відео

Праведник 3: Останній розділ

Покінчивши з роботою таємного агента, Роберт Макколл продовжує відстоювати правду у повсякденному житті та захищати нужденних. Перебуваючи у Південній Італії, він дізнається, що його друзі опинилися під впливом місцевих кримінальних авторитетів. Коли події загострюються Маккол вирішує стати на захист справедливості вступивши у боротьбу з мафією.

Трейлер "Праведник 3: Останній розділ": дивіться відео

10 днів без мами у Куршевелі

Це має бути крута сімейна поїздка на лижі до Куршевеля. Але раптом маму викликали на роботу у важливій справі. Тато залишається віч-на-віч з 4 дітьми і 10-денною відпусткою попереду. Він точно на таке не підписувався, але кар'єра дружини в юридичній фірмі йде вгору, а його щойно звільнили. Тож доведеться помінятися ролями. Як таке витримати?

Трейлер "10 днів без мами у Куршевелі": дивіться відео

Мармадюк

Легендарний кінолог вірить, що зможе перетворити Мармадюка з недисциплінованого, але милого пса на першого німецького дога, який виграє Чемпіонат світу з собак.

Трейлер "Мармадюк": дивіться відео