Про це заявили синоптики Укргідрометцентру. Вони наголосили, що ви ніколи не знайдете двох по-справжньому однакових сніжинок, і не лише на Землі, але й у Всесвіті.

Дивіться також Для багатства та щастя: якими іграшками прикрашали ялинки у давнину

Таємниця сніжинок розкрита

За словами синоптиків, загалом існує понад 135 типів сніжинок. Зазвичай їхній розмір ледве досягає 5 міліметрів. Однак була сніжинка, що була аж 3,5 сантиметри.

Насправді сніжинки абсолютно прозорі, адже утворюються з чистого льоду. Проте ми бачимо їх білими, це пов'язано з віддзеркаленням усього спектру світла на малих гранях сніжного кристалу,
– пояснили синоптики.

Чи всі сніжинки однакові: дивіться відео

Як утворюються візерунки

Вони зазначили, що саме температура, при якій утворюється кристал, і меншою мірою вологість повітря, визначають основну форму кристала льоду.

"Довгі голчасті кристали формуються при температурі -5 градусів, а дуже плоскі пластинчасті кристали при температурі -15 градусів. Після народження, кожна сніжинка проживає власне життя, і набуває форми, яку інша сніжинка ніколи не повторить", – додають представники Укргідрометцентру.

Отже, абсолютно кожна сніжинка виглядає неповторно, починаючи мереживним візерунком і закінчуючи унікальністю кожної льодяної голки.

Раніше ми писали про подружжя з Німеччини, яке встановило новорічний рекорд напередодні свят. У будинку вони розмістили 555 ялинок. Щоб прикрасити усю цю красу, парі знадобилося 108 000 новорічних куль і 48 000 вогників.