Пізнайте нові грані своєї особистості разом з тестом від Розваги 24.

Дивіться також Що ваш улюблений коктейль розкаже про вашу особистість

Для проходження тесту уважно подивіться на колаж нижче. Оберіть той факультет, який вам найбільше подобається.

Психологічний тест
Психологічний тест / Зображення згенероване штучним інтелектом за допомогою DALL-E

Розшифровка результатів

Грифіндор: Вибір першої картинки свідчить про те, що ви належите до Грифіндору. Це означає, що ви відважна, смілива та рішуча особистість. Ви завжди готові захищати друзів і боротися за справедливість. Ваш символ – лев, який уособлює силу і мужність. Червоний і золотий – ваші кольори, що відображають запальний характер.

Гафелпаф: Вибір другої картинки означає, що ви належите до Гафелпафу. Ваша вірність, працьовитість та справедливість роблять вас ідеальним студентом Гафелпафу. Ви завжди готові допомогти іншим і працювати заради спільного блага. Символ факультету – борсук – символізує добродушність і витривалість.

Рейвенклов: Якщо ви обрали третю картинку, це свідчить про вашу мудрість, креативність і любов до знань. Ви завжди прагнете дізнатись щось нове. Ваш символ – ворон, що символізує інтелект та свободу думки. Сині і срібні кольори підкреслюють вашу спокійну та виважену натуру.

Слизерин: Якщо ваш вибір – четверта картинка, то ви належите до факультету Слизерину. Амбітність, хитрість і рішучість – ось що робить вас справжнім слизеринцем. Ви не боїтеся ставити високі цілі і досягати їх за будь-яку ціну.