Хочете дізнатися, що означає ваш спосіб тримання кави – пройдіть психологічний тест.

Дивіться також Реаліст чи мрійник: тест за картинкою розкаже, чи живете ви у рожевих окулярах

Для цього подивіться на 3 запропоновані зображення. Оберіть той спосіб, у який ви зазвичай тримаєте чашку з кавою. Розшифровку результатів читайте нижче.


Як ви тримаєте чашку / Фото Meta

Зображення 1: Авантюристи та віддані захисники

Ті, хто обирає перший варіант, – це люди, які люблять відчувати жагу до нових вражень. Ці особистості готові вирушити у невідоме та ризикнути, що робить їх пристрасними захисниками, виявляючи велику відданість та вірність тим, кого вони люблять.

Такі люди обожнюють пригоди та насолоджуються постійним рухом. Для них світ – це власний ігровий майданчик, де кожен крок приносить нові можливості.

Зображення 2: Спостережливі любителі аналізу

Ті, хто вибирає друге зображення, зазвичай виявляють спокій та розсудливість. Вони пристосовуються до навколишнього світу через уважне спостереження та глибокі питання. Занурюючись у навчання, вони можуть втратити відчуття часу. Ці цікаві дослідники добре знають навколишній світ, відчувають глибокий зв'язок з іншими та цінують дрібниці.

Зображення 3: Ризиковані дослідники

Ті, хто обирає третє зображення, готові ризикувати, щоб вийти за межі зони комфорту. Ці особи завжди в пошуках навчання та дослідження.

Вони несуть велику відповідальність, розуміючи, що досягти деяких цілей можна лише подолавши власні обмеження. Широкий погляд на світ і розуміння багатьох можливостей дозволяють цим людям шукати найкращі шляхи розв'язання проблем.