Важлива подія для грального бізнесу відбулась у понеділок, 4 жовтня, в пресцентрі інформаційного агентства "Українські новини". Темою зустрічі були "Актуальні тенденції розвитку грального бізнесу в Україні".

Це цікаво Грати у подорожі: найкращі казино в аеропортах світу

Учасники круглого столу чимало уваги приділили принципам відповідальності. Адже Комісія з регулювання азартних ігор (КРАІЛ), як регулятор ринку, повинна розробити та прийняти принципи відповідальної гри. Проте, як відзначив CEO Cosmolot Сергій Потапов, організатори азартних ігор мають врахувати, що цих правил слід дотримуватися не тільки в грі, але і в питаннях реклами.

Ми, як компанія, виступаємо за меморандум, який був розроблений всередині UGC. Попередньо ми його погодили і готові підписати. Вважаємо, що чесні правила гри в сегменті реклами – це одна з основ для всієї індустрії і один з тих запобіжників, який допоможе не дратувати ні споживача, ні політиків,
– сказав представник Cosmolot.

За словами Сергія Потапова, політики прискіпливо ставляться до цього питання і намагаються робити рейтинг на негативних настроях суспільства. Тому у компанії Cosmolot переконані: потрібно чітко слідувати меморандуму з реклами, який невдовзі можуть прийняти.

Ми переконані, що потрібно чітко слідувати меморандуму з реклами, який, я сподіваюся, дуже скоро буде прийнятий. І не дозволяти накопичуватися якимось негативним почуттям у населення, щоб ними користувалися політикани в поганих цілях щодо всієї гральної індустрії,
– додав Сергій Потапов.

До теми Спроби скомпрометувати КРАІЛ: голова Комісії з регулювання азартних ігор заявив про інформатаки