Топ найвідоміших ляпів українських політиків пропонуємо згадати у матеріалі 24 Каналу. Відповідна добірка з'явилася на ютуб-каналі "Сокіабле".

Раніше "Та викинь на**й той щоденник": хто вони – генератори легендарних фраз українського тіктоку

У 2009 році в мережі з'явилося відео підготовки Юлії Тимошенко до телевізійного звернення. Політикиня подякувала усім, що "зібралися у вихідний", перехрестилася і багатозначно сказала "Господи допоможи".

А далі було "пропало все", адже із суфлера неочікувано зник текст її промови. Вже через кілька секунд проблему вирішили й Тимошенко, наче нічого й не сталося, почала: "Дорогі мої….".

Як у Тимошенко "пропало все": дивіться відео

А от з історії Юлії Тимошенко про "кахання" білочки й зайчика можна було б написати роман… Але це – всього лиш анекдот, який вона ще у далекому 2007 році присвятила Морозу і Януковичу. У такий спосіб вона висловилася про "ідеологічно несумісну коаліцію" Партії регіонів, соціалістів та комуністів.

Найвідоміші меми української політики: дивіться відео

А от колишній прем'єр часів Януковича, який вслід за своїм "наставником" втік у Росію, запам'ятався українцям "азарівкою" – так називали його не надто успішні намагання говорити українською.

Серед відомих фраз, якими "відзначився" Азаров:

  • "сформувався цілий прошарок кровосісів";
  • "потніки податків";
  • "не треба скіглити";
  • "іщьо раз папєредживаю";
  • "пісянний" конкурс Євробачення;
  • і багааааааато інших.

Найвідоміші фрази зрадника Азарова: дивіться відео

Радикал і "скотиноненависник" Ляшко одразу запам'ятався радикальними витівками й оригінальними реакціями на різні ситуації. Одного разу політик навіть влаштував "екскурсію Радою" для глядачів – тоді всього лиш за 25 хвилин відео він встиг відзначитися низкою кумедних висловлювань.

  • "Паразіти! Йдіть і не вертайтесь, скотиняки";
  • "Чому Шурма (нардеп від Опозиційного блоку – 24 канал) завжди на робочому місці? Бо дівчата його не люблять, йому нічого робити";
  • "І в сім’ї бджіл має бути трутень. Але один. А не 300 (про зменшення кількості депутатів з 450 до 200 осіб – 24 канал);
  • "Я вам покажу екскурсію з парламентських туалетів".

Варто згадати й агітаційний ролик напередодні місцевих виборів у 2019 році. Ляшко планував повернення у велику політику і навіть знявся для відео у плащі супермена. І, звісно, не забув про свої "легендарні" вила.

Чинний мер Києва теж частенько видає щось смішне. Втім, не соромиться цього і у 2020 році навіть видав самоіронічну книжку своїх "афоризмів". Туди увійшли 14 ілюстрованих цитат політика. Гроші від продажу міський голова столиці обіцяв скерувати на благодійність. Книга побачила світ у розпал пандемії коронавірусу, тож Кличко сподівався, що вона "підніматиме людям настрій".

Кличко і його легендарні фрази у книжці / Фото Укрінформу, скриншоти

Погодьтеся, усі знають Добкіна з фрази "давай по новой Миша, всьо ху*ня. Відео з ним, зняте ще у 2006 році, стало популярним завдяки величезній кількості фраз, сказаних "режисером" – нині покійним Геннадієм Кернесом. Один із працівник студії, в якій знімали ролик, зробив копію відзнятого матеріалу, обробив і виклав у мережу. Це породило, без перебільшення, лавину мемів. І навіть зараз, через стільки років, фраза про "дибільний текст" – на слуху в українців.


Кернес і Добкін знімають рекламний ролик / Скриншот з відео