Однак настане день, коли жовтоблакитний прапор замайорить у кожному куточку України і ми вивчатимемо, подорожуватимемо та наново закохуватимемося у нашу країну. 24 Канал склав перелік фантастичних місць, які обов'язково варто відвідати після перемоги.

Дивіться також Бюджетний відпочинок: 5 небанальних місць Трускавця, які вас здивують

Лемурійське озеро (Херсонщина)

Лемурійське озеро має вражаючий рожевий колір і розташоване поблизу села Григорівка в Чаплинському районі Херсонської області. Рожевий колір води обумовлений діяльністю водорості Дуналіелла солоноводна. Солоність води тут дуже висока, досягаючи 300 грамів на літр, тому озеро іноді називають "Українським Мертвим морем".

Вода в озері насичена різними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами та солями, зокрема хлористим магнієм і калієм, йодистим натрієм і бромистим магнієм.


Лемурійське озеро на Херсонщині / Фото Elle

Казковий яр (Київщина)

Поруч із дорогою між Васильковом і селом Велика Бугаївка розташований один із сотні ярів Київщини, який завдяки своїй неперевершеній красі та бездоганній чистоті отримав прізвище "Казковий".

Схили "Казкового" яру досягають висоти до десяти метрів, хоча на фотографіях вони можуть здаватися меншими. Це місце зачаровує своєю красою, особливо в першу половину літа, коли схили вкриті соковитою зеленою травою. Ви маєте відчуття, ніби потрапили у неймовірні краєвиди з "Володаря Перснів" або ненадовго перенеслися до чарівної Нової Зеландії.


Казковий яр на Київщині / Фото BBC

Актівський каньйон (Миколаївщина)

На Миколаївщині розташований основний суперник Дністровського каньйону – Актівський. Туристів сюди приваблюють не лише чарівні пейзажі, а й особливий рослинний та тваринний світ. Також це місто оповите безліччю легенд, пов'язаних із запорізькими козаками, скіфськими царями та кримськими татарами.

Місцеві жителі розповідають, що біля берега річки все ще можна чути дзвін зброї, а іноді навіть помічають силуети козаків та татар.


Актівський каньйон на Миколаївщині / Фото BBC Україна

Додамо, що через російську агресію в Україні зараз не існує безпечних місць. Тому радимо перевіряти безпекову ситуацію у регіоні перед поїздкою. Бережіть себе