Таємнича діра викликала переполох у соцмережах. Уперше про незвичайну знахідку повідомило видання Virgin Media News у Х.

Дивіться також Фермер знайшов гігантський гриб: його вартість шокує

Журналісти видання взяли інтерв'ю у місцевого астрофізика Дейва Кеннеді, який був "упевнений", що камінь усередині діри – це астероїд, який "прилетів зверху".

Це величезний таємничий кратер, який виглядає як щось надзвичайне, але чи так це? Отвір незабаром привернув увагу перехожих, багато з яких сподіваються, що те, що вони спостерігають, – це космічна подія, яка буває раз у житті,
– сказав кореспондент.

В Ірландії слід "космічного метеорита", про який повідомлялося на пляжі Портмарнок, виявився ямою, виритою невеликою групою людей під час сонячної погоди у вихідні дні.


Розкрито таємницю "метеоритного" кратера на пляжі в Ірландії / Фото Irish Independet

Що це було насправді

Протягом дня Дейв Кеннеді зв'язувався з експертами в галузі астрономії, щоб дізнатися, чи зможуть вони допомогти йому розгадати цю таємницю. Однак у соціальних мережах з'явилося відео, на якому видно, що "загадкова яма" на пляжі була викопана Чарлі Воллесом і Пітером Макевоєм за допомогою зелених пластикових лопат.

Загадка ями на пляжі північного Дубліна, мабуть, розкрита, що зруйнувало надії місцевого любителя космосу, який сподівався, що це місце падіння метеорита,
– заявила компанія Virgin Media.

Кеннеді сказав, що він розчарований тим, що це не місце падіння метеорита, але зазначив, що все ще проводитиме аналіз каменю, "сподіваючись, що це не зовсім безплідна знахідка".