Уранці 12 серпня у більшій частині міста зникло світло. Працівники бригади Jersey Central Power & Light дійшли до висновку, що перед цим на один із транспондерів упала риба.

Читайте також Справжній гігант: рибалка вполював рекордного великого окуня вагою з 5-річну дитину

Таке сталося вперше за 25 років

Сталося коротке замикання і близько 2 тисяч людей залишилися без електроенергії. Комунальники пояснили, що тварини інколи можуть відключення світла. Наприклад, білки, які часто намагаються перелізти через обладнання. А от риба – "не у топі порушників". Такий інцидент трапився через неї вперше за щонайменше 25 років.

Як місцевим повідомили причину відключення

Департамент поліції Сейревіля назвав рибу Гілліган, маючи на увазі, очевидно, ситком "Острів Гіллігана". Це американський телесеріал, головні герої якого потрапили на безлюдний острів і намагаються вижити. Правоохоронці придумали цілу історію, описавши рибину як "працьовитого сім'янина" і "батька тисячі дітей".

Сьогоднішнє відключення електроенергії стало серйозною незручністю для багатьох наших мешканців. Просимо не забувати про жертву цієї безглуздої смерті,
– мовиться у дописі.

"Востаннє підозрюваного бачили, коли він летів на Південь. Якщо бачите його, не намагайтеся його затримати. Хоч він і не озброєний, та може бути дуже небезпечним. Якщо маєте будь-яку інформацію щодо цієї справи, зв'яжіться з детективом Джоном Сільвером", – жартівливо додали правоохоронці.


Так поліція проілюструвала свій допис / Фото Sayreville Police Department​

На лусці знайденої риби були сліди, найімовірніше від кігтів. Тож енергетична компанія зробила висновок, що птах впустив рибу під час польоту. Місцеві служби припустили, що "злочинцем" був хижий птах скопа, який харчується здебільшого рибою і раніше перебував під загрозою зникнення у Нью-Джерсі.