Вони змогли прорахувати виграшну комбінацію та зірвати джекпот.

Дивіться також Жінка випадково знайшла виграшний лотерейний білет 2021 року: чи вдалося їй забрати приз

Як це працює

Чоловік, на ім'я Джеррі зізнався, що полюбляє концепцію гри Roll-Down. Вона передбачає розподіл призу між іншими переможцями, якщо джекпот залишався нерозіграним.

Таким чином 18 років тому Джеррі отримав 1000 доларів, коли виграв його білет з чотирма номерами, після цього було 18 переможців із трьома числами вартістю по 50 доларів кожен білет, тож він отримав 900 доларів. Таким чином, він інвестував 1100 доларів, а повернув 1900 доларів.

Зараз подружжя активно використовує цей план. Вони навіть залучили своїх дітей і близьких друзів.

Насправді це лише елементарна арифметика. Це принесло нам задоволення від того, що ми досягли успіху, не лише нам особисто, а й нашим друзям і родині,
– додав Джеррі.

Цією схемою зацікавилася влада

Зрештою їх план розкрили після того, як Boston Globe отримав інформацію про те, що лотерейна гра була шахрайською, і їм було заборонено грати в Массачусетську лотерею.

Попри те, що влада почала розслідування цього питання, вони незабаром зрозуміли, що подружжя не скоїло жодних злочинів – вони просто виявили лазівку. Їхня історія настільки неймовірна, що вона стала темою повнометражного фільму під назвою Джеррі та Мардж грають по-великому, який вийшов на екрани минулого року.