Як потрапити до пабу

Безкоштовне пиво не так легко спробувати. Старий бар під назвою "The Old Forge" розташований на північному березі озера Лох-Невіс на шотландському півострові Нойдарт, відомий як найбільш віддалений британський паб.

Читайте також Пивоварня вирішила створити пиво, натхненне грою Elden Ring

Аби дістатися до нього, потрібно йти майже два дні пішки, а це 40 кілометрів від Гленфіннана – залізничного віадука у Шотландії. Тож власники вирішили зробити з цієї мандрівки справжній челендж: ті, хто прийме виклик і дійдуть до пабу, зможуть отримати безкоштовне пиво вже з 1 липня цього року. Все, що потрібно зробити, це вимовити на вході слово "похитування".

Паб має столики в приміщенні та на вулиці / Фото Theoldforge

До речі, безкоштовна дегустація розповсюджується тільки для нового пива Trale, яке створене з нотками цитрусових та зварене з односолодового віскі. Цей напій випускається обмеженим тиражем у співпраці зі спортивним ритейлером Wiggle і доступний виключно в "The Old Forge".

Нещодавно ми провели великий ремонт у нашому пабі. Тож з нетерпінням чекаємо на можливість знову відкрити двері і вітати людей наприкінці їхнього епічного шляху по пагорбах Rough Bounds, щоб дістатися сюди. Просто не забудьте сказати слово "Похитування", коли зайдете в бар,
– сказав власник закладу.

Працівники бару вже чекають на відважних туристів / Фото Theoldforge

І додає, що відвідування цього віддаленого півострова – особливий досвід для кожного. Він сподівається, що подарувавши туристам і любителям полювання нове пиво, ця подорож стане більш особливою.

До речі, буде діяти обмеження – безкоштовно дається лише 2 пляшки на людину поки вони будуть у наявності.