Краще зрозуміти себе вам допоможе тест від Розваги 24.

Дивіться також Наскільки ви кмітлива людина: тест розкаже більше про вас

Як проходити тест

Перед вами чотири зображення парасольок. Подивіться на них уважно та інтуїтивно оберіть ту, яка вам найбільше подобається. Ваш вибір допоможе визначити ваш рівень агресивності.

Психологічний тест
Психологічний тест / Зображення згенероване штучним інтелектом за допомогою DALL-E

Розшифровка результатів

  • Різнокольорова парасолька: Якщо ви обрали різнокольорову парасольку, це означає, що ви оптимістична та радісна людина, яка рідко виявляє агресію. Ви любите веселощі та яскраві моменти життя.
  • Нейтральна парасолька: Якщо вашу увагу привернула нейтральна, світла парасолька, це свідчить про те, що ви спокійна та врівноважена людина. Ви рідко виявляєте агресію і надаєте перевагу гармонії та миру.
  • Червона парасолька: Якщо ви обрали червону парасольку, це може вказувати на ваш високий рівень емоційної реактивності. Ви схильні до агресивної поведінки, але також є пристрасною та енергійною людиною.
  • Чорна парасолька: Якщо ваш вибір впав на чорну парасольку, це свідчить про вашу стриманість та контрольованість. Ви можете виявляти агресію у відповідь на загрозу, але зазвичай намагаєтесь тримати свої емоції під контролем.