Федерація натуристів-нудистів Каталонії просить уряд регіону звернути увагу на проблеми з "дискримінацією, з якою вони стикаються на пляжах". Відповіді наразі не було.

Читайте також Відомий блогер одружився одразу з десятьма жінками: мережа бажає йому удачі

Нудисти скаржаться на дискомфорт

Активісти не просто поскаржились, а й запропонували кроки, які допоможуть розв'язати проблему. Мовиться, зокрема, про спеціальні вивіски на пляжах, які б нагадували людям, куди вони прийшли, та закликали б проявляти їх повагу до натуризму.

За словами Сегімона Ровіра, який очолює Федерацію нудистів Каталонії, раніше люди приходили на такі пляжі й або одразу йшли, або роздягалися. Натомість тепер вони залишаються, але у своїх купальниках.

Вони не усвідомлюють, що якщо їх багато, то вони створюють нам дискомфорт. Це брак поваги,
– наголосив чоловік.

Ровір також стурбований тим, що все більше нудистів перестають ходити на певні пляжі, бо через велику кількість людей в одязі почуваються там некомфортно. "Почати практикувати натуризм, коли вас оточують люди в одязі, дуже складно. Ось чому важливо мати нудистські місця, де більшість – оголені", – підкреслив він.

Коротко про нудистів та їхні погляди

Головним принципом нудизму є повага до інших людей та їхньої особистої свободи вибору. Нудисти вважають, що оголеність є природною й здоровою, що вона може допомогти людям відчути себе комфортніше у своєму тілі. У світі є багато нудистських пляжів, курортів та інших місць. Деякі люди стверджують, що нудизм має сексуальну спрямованість, але нудисти це заперечують це. Вони наголошують: це не про секс, а саме про свободу та комфорт.