Шлях до рекорду

Стати володарем титулу Книги рекордів Гіннеса Джессі мріяв ще з дитинства. Саме тому він розпочав займатися та вдосконалювати свої навички у складанні кубиків Рубіка ще з 7 років. Юнак неодноразово брав участь у змаганнях любителів цієї головоломки.

Це цікаво Як обрати зручну та безпечну ігрову платформу: особливості сучасного онлайн-казино

Відносно нещодавно Джессі навчився кататися на одноколісному велосипеді. Він вирішив об'єднати своє захоплення кубиками та велосипедом, щоб ускладнити завдання.

18 липня 2021 року Джессі спробував встановити рекорд, і йому це вдалося. Сидячи на велосипеді, він зібрав 300 кубиків Рубіка за 2 години та 13 хвилин. За словами хлопця, напруження було у нього лише на початку випробування, але доволі швидко він увійшов в ритм.

Я думав про те, як сильно цього хотів,
– поділився юнак.

Таким чином він перевершив досягнення попереднього рекордсмена американця Калеба МакЕвоя, який у 2018 році склав на велосипеді 250 кубиків за 2 години і 35 хвилин.

Про занесення Джессі до Книги рекордів Гіннеса йому повідомили електронною поштою. "Вони надіслали мені листа, я перевірив сайт, і побачив це. Я дійсно не міг повірити. Це було божевіллям", – розповів хлопець місцевому виданню Brooks Bulletin.

Джессі не хоче зупинятися на досягнутому. Він вже працює над встановленням ще одного рекорду, і планує зробити це наступного року.