Відеозвітом події, що відбулася у центрі Лос-Анджелеса, Netflix поділився у своїх соцмережах. На ньому можна побачити, що на заході, який пройшов у дусі популярного корейського серіалу "Гра в кальмара", організатори відтворили низку дитячих ігор, зображених у багатосерійній стрічці.

Це цікаво Страшенно цікаві: найкращі слоти про Геловін

Керовані кількома людьми в червоних комбінезонах, учасники були схвильовані можливістю взяти участь без будь-якого смертельного ризику. Відвідувачі заходу могли випробувати себе в грі "червоне світло – зелене світло", перевірити власну удачу в підкиданні паперових конвертів і скуштувати спеціальні солодощі з розтопленого цукру. Крім того, учасники могли відпочити на ліжках, що нагадують спальні місця героїв серіалу і просто поїсти страви з корейської кухні.

Червоне світло! Зелене світло! Як сюрприз до Геловіну, ми відродили "Гру в кальмара" в корейському кварталі Лос-Анджелеса як одноденну подію для місцевих жителів, які наважилися грати,
– написав у твітері Netflix.

Що відомо про серіал "Гра в кальмара"

"Гра в кальмара" – 9-серійний південнокорейський серіал від компанії Netflix, світова прем'єра якого відбулася 17 вересня 2021 року.

У ньому розповідається про групу з 465 людей, які через фінансову скруту, погоджуються взяти участь у таємничому випробуванні на виживання. Їм потрібно зіграти у шість дитячих ігор. Переможець отримає 45,6 мільярда вон (38,5 мільйона доларів). При цьому учасники, що вибули з гри позбавляються життя.

Серіал став найуспішнішим запуском Netflix за всю історію стрімінгового сервісу. За 27 днів після прем'єри його подивилися 111 мільйонів глядачів.

До теми Якби "Гра в кальмара" відбувалася в Україні: користувачі мережі пропонують свої варіанти ігор