24 Канал зробив добірку найгарніших парків у Львівській області, які не залишать байдужим нікого.

Дивіться також За свіжими враженнями та новими фото: небанальні місця Львівщини для осіннього відпочинку

Парк сучасної скульптури 3020 у Стрілках

Парк сучасної скульптури 3020 в селі Стрілки – це незвичайне місце, де сучасне мистецтво поєднується з природною красою. Відкритий у 2020 році, цей парк представляє публіці твори понад 40 українських скульпторів.

Всі скульптури виготовлені з різних матеріалів, включаючи:

  • камінь,
  • метал,
  • бетон,
  • граніт.

Парк розташований на площі понад 16 гектарів і став першим українським публічним парком сучасної скульптури. Відвідуючи його в осінній період, ви зможете не лише насолодитися творчістю скульпторів, але й насититися чудовими осінніми краєвидами.

Парк сучасної скульптури 3020 / Фото pajournal

Парк Софіївка у селі Уріч

Парк Софіївка розташований у селі Уріч, недалеко від Львова, і славиться своєю природною красою. Тут ви зможете насолодитися мальовничими озерами, водоспадами та дубами, які восени стають особливо вражаючими. Цей парк є ідеальним місцем для релаксу та відпочинку від міської метушні.


Мальовничий парк Софіївка / Фото "РБК-Україна"

Сколівські Бескиди

Національний природний парк "Сколівські Бескиди" охоплює площу більше ніж 35 тисяч гектарів і простягається через південну частину Львівської області. Тут ви зустрінете вражаючі гори, річки, струмки, водоспади і озера. Один із входів у парк розташований у місті Сколе, що робить його доступним для відвідувачів.

Особливо вразливим і прекрасним місцем для осіннього відпочинку є річка Опір, яка перетинає територію парку. Вода тут широка, мілка та вкрита гладкими камінцями, і ви можете насолоджуватися сонячними днями й пікніками вздовж берегів. Також, осінь в Сколівських Бескидах вражає своєю фантастичною палітрою кольорів, яку створюють ліси у цьому регіоні.


Сколівські Бескиди / Фото Unsplash

Львівська область має безліч прекрасних природних місць, і ці парки – лише кілька із них. Відвідання цих місць в осінній період дозволить вам насолодитися неймовірною природною красою та зарядитися позитивною енергією.